صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

سقوط 8درصدی ارزش بیت کوین در بازار

کد خبر 99353 1399-12-08 17:46
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
جهان فارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: در معاملات امروز بازار جهان ی ارزهای مجازی قیمت هر توکن بیت کوین بیش از 8 درصد ریخت.
سقوط 8درصدی ارزش بیت کوین در بازار

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین بیش از 8 درصد سقوط کرد و به زیر 46 هزار دلار رسید. بر همین اساس در معاملات دقایق اخیر قیمت هر توکن بیت کوین با 8.4 درصد کاهش در قیمت نسبت به 24 ساعت گذشته، با قیمت 45922 دلار معامله شده است. قیمت کنونی نسبت به 7 روز پیش هم بالای 10 درصد افت داشته است. به طور کلی شاید بتوان این هفته را بدترین هفته معاملاتی بیت کوین و بازار ارز مجازی طی چند سال گذشته نامید چرا که در حالی قیمت بیت کوین امروز به زیر 46 هزار دلار رسیده که ابتدای هفته به حدود 58 هزار دلار رسیده بود. اتریوم هم که دومین ارز پر طرفدار بازار ارز مجازی به شمار می رود نیز امروز 9.24 درصد افت قیمت داشت و به 1467 دلار در هر توکن رسید. بینانس کوین هم که شگفتی ساز هفته پیش بود این هفته سقوط سنگینی داشت و امروز هم 6.63 درصد افت قیمت را به ثبت رساند و به قیمت 228 دلار رسید. اظهارات منفی ابتدای هفته ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت خودروسازی تسلای آمریکا و یکی از ثروتمندترین افراد جهان، در باره بیت کوین در روزهای ابتدایی این هفته یکی از دلایل سقوط قیمت بیت کوین و متعاقبا ارزهای مجازی در جهان بوده است. 223224
بازنشر از خبرآنلایـنکلمات کلیدی » آمریکا | دلار | ارز |مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


بیت کوین در کانال حساس
بیت کوین در کانال مهم ۳۸ هزار دلاری در حال نوسان است تا مسیر حرکت بعدی اش مشخص شود.

بیتکوین نیم میلیون دلاری در راه است؟
کیتی وود- مدیرعامل موسسه آرک اینوستمنت- قیمت ۳۰ هزار دلاری فعلی بیتکوین را بسیار پایین دانست و افزود که انتظار دارد روزی قیمت این رمزارز به نیم میلیون دلار برسد.  


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید