صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

قیمت بیت کوین با عبور از ۴۹ هزار دلار رکورد زد

کد خبر 94718 1399-11-26 17:41
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
قیمت بیت کوین در معاملات امروز بازار جهان ی ارزهای مجازی، باز هم رکورد زد و از ۴۹ هزار دلار عبور کرد.
قیمت بیت کوین با عبور از ۴۹ هزار دلار رکورد زد


در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت هر توکن بیت کوین با عبور از ۴۹ هزار دلار رقم حدود ۴۹ هزار و ۲۰۰ دلار را لمس کرد.  
در معاملات امروز متوسط قیمت هر توکن بیت کوین با در نظر گرفتن رقم ۲۰ بستر معاملاتی ۴۹ هزار و ۱۴۳ دلار بوده است. در واقع بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۴ درصد رشد قیمت داشته و طی ۷ روز معاملاتی گذشته هم ۲۴.۷۷ درصد رشد قیمت را تجربه کرده است.
در حال حاضر ارزش کل  ۱۸ میلیون و ۶۲۸ هزار و ۵۰۰ بیت کوین موجود در بازار جهانی بیش از ۹۱۵ میلیارد دلار برآورد می شود و در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون و ۶۰۰ هزار بیت کوین به ارزش ۷۸.۶ میلیارد دلار معامله شده است.  

چند روز پیش خبرگزاری بلومبرگ به نقل از کارشناسان دو موسسه لونو و OSL گفته بود که ممکن است در بلندمدت قیمت بیت کوین به ۵۰ هزار دلار هم برسد.  
طی ۱۲ ماه گذشته قیمت بیت کوین ۳۴۰ درصد رشد کرده و دلیل آن کاهش ارزش بسیاری از ارزهای متداول در جهان و بروز بحران اقتصادی ناشی از اعمال محدودیت های کرونایی در بسیاری از کشورها بوده است.
در حالی که در ابتدای ماه فوریه قیمت بیت کوین حدود ۳۳ هزار دلار بود، اما اعلام شرکت خودروسازی تسلای آمریکا مبنی بر خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین باعث شد تا این ارز مجازی صعود سنگین قیمت را تجربه کند.
بازنشر از خبرفـوریکلمات کلیدی » کرونا | آمریکا | دلار | ارز | خودرو |مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


بیت کوین در کانال حساس
بیت کوین در کانال مهم ۳۸ هزار دلاری در حال نوسان است تا مسیر حرکت بعدی اش مشخص شود.

بیتکوین نیم میلیون دلاری در راه است؟
کیتی وود- مدیرعامل موسسه آرک اینوستمنت- قیمت ۳۰ هزار دلاری فعلی بیتکوین را بسیار پایین دانست و افزود که انتظار دارد روزی قیمت این رمزارز به نیم میلیون دلار برسد.