صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

پیش بینی یک سرمایه گذار معروف: احتمال عبور بیت کوین از ۱۰۰ هزار دلار

کد خبر 93389 1399-11-22 17:12
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده "گلکسی دیجیتال" پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین تا پایان سال می تواند از ۱۰۰ هزار دلار عبور کند.
پیش بینی یک سرمایه گذار معروف: احتمال عبور بیت کوین از ۱۰۰ هزار دلار


مایکل نووگراتز، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده Galaxy Digital ، پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین تا پایان سال می تواند بیش از دو برابر افزایش یابد چرا که شرکت های بیشتری به مشتریان خود اجازه می دهند از این ارز برای خرید از آنها استفاده کنند.
قیمت بیت کوین در معاملات اولیه آسیا در روز سه شنبه از بالاترین رقم خود یعنی 48000 دلار عبور کرد، که علت آن بیانیه شرکت تسلا مبنی بر خرید 1.5 میلیارد دلار از این ارز رمزنگاری شده بود.
این شرکت همچنین اعلام کرد که به مشتریان خود این امکان را می دهد تا اتومبیل های برقی تسلا را با استفاده از این سکه های دیجیتال خریداری کنند.
نووگراتز به تلویزیون بلومبرگ گفت: شما خواهید دید که هر شرکتی در آمریکا همین کار را انجام خواهد داد.
وی اضافه کرد: لازم نیست تعداد آنها زیاد باشد. این پیام رسانی است که مهم است شما گله را اینجا خواهید دید چرا که در حال آمدن است.
بینی نووگراتز که یک علاقه مند و سرمایه گذار دیرینه ارزهای رمزنگاری شده است، گفت: شرکت های دیگر انتقال ذخایر اضافی خود را به بیت کوین در نظر خواهند گرفت، شاید به عنوان یک محافظ در برابر تورم یا در برابر سقوط دلار آمریکا.
وی همچنین گفت که ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا با تصمیم خود برای "گوش دادن به مردم" یا سنجیدن منافع یک نسل جدید نشان داد که "نابغه" است.
بازنشر از خبرفـوریکلمات کلیدی » آمریکا | دلار | ارز |مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


بیت کوین در کانال حساس
بیت کوین در کانال مهم ۳۸ هزار دلاری در حال نوسان است تا مسیر حرکت بعدی اش مشخص شود.

بیتکوین نیم میلیون دلاری در راه است؟
کیتی وود- مدیرعامل موسسه آرک اینوستمنت- قیمت ۳۰ هزار دلاری فعلی بیتکوین را بسیار پایین دانست و افزود که انتظار دارد روزی قیمت این رمزارز به نیم میلیون دلار برسد.  


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید