صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / بیت کوین

حامی مالی حمله به کنگره آمریکا در دسامبر خودکشی کرده است

کد خبر 89576 1399-11-12 12:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
به گزارش دیلی‌میل "لورن باچلیر"، میلیونر بیت‌کوین که ادعا می‌شود مبلغ ۵۲۰ هزار دلار به آشوب‌گران کنگره آمریکا کمک مالی اهدا کرده، ماه گذشته بر اثر خودکشی در اتاق یک هتل لوکس پاریسی درگذشته است.
حامی مالی حمله به کنگره آمریکا در دسامبر خودکشی کرده است


 مبالغی که توسط باچلیر اهدا شده ظاهراً شامل ۲۵۰ هزار دلار به "نیک فوئنتس" است؛ شخصیت برجسته دست راستی که حین شورش ژانویه، بیرون ساختمان کنگره به تصویر کشیده شد.
بر اساس گزارش دیلی میل، باچلیر چند روز قبل از خودکشی در ۸ دسامبر که به نظر می رسد بر اثر سوء مصرف مواد بوده است، اتاقی در Hyatt Regency Etoile Paris اجاره کرده بود.
یک منبع نزدیک به تحقیقات گفت: آقای باچلیر توسط یکی از کارکنان در اتاق Hyatt Regency در حالی پیدا شد که مدت زمانی از مرگ وی می گذشت.
باچلیر میلیونر طی ۸ سال آخر زندگی خود از "نورالژی عصب سه قلو" رنج می برد؛ بیماری مزمن عصبی که بدن را دچار دردهای شدید می کند و توسط دارویی درمان می شود که مصرف آن در دوز غیرنسخه ای می تواند کشنده باشد.
طبق گزارش ها، مقامات محلی تأیید کرده اند که باچلیر یک نامه خودکشی به جا گذاشته در آن خود را "زندانی" بدنش توصیف کرده و گفته به آنچه کالبدشکافی نشان می دهد، علاقمند است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » دلار | ارز | قم |مطالب دیگر از کریپتونیوز/ بیت کوین


بیت کوین دوباره به بالای ۴۲ هزار دلار صعود کرد
ارزش بیت کوین تا بیش از ۴۲ هزار دلار افزایش یافته و ۲۵ درصد طی ۲۴ ساعت گذشته رشد داشته است.

جزئیات انتخابات هیئت رئیسه مجلس/ تبیین سازوکار نظارت بر رمزارزها
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه ثبت نام نمایندگان متقاضی عضویت در هیئت رئیسه از ساعت ۱۸ امروز آغاز می‌شود،گفت: فراکسیون‌های مجلس امروز درباره انتخابات هیئت رئیسه جلسه برگزار می‌کنند.