صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

بازگشت دوباره بیت کوین به کانال ۹هزار دلاری

کد خبر 7235 1399-02-16 19:15
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
اگرچه بیت کوین در معاملات روز یکشنبه به قیمت ۸ هزار و ۵۰۰ دلار معامله می‌شد روز گذشته بار دیگر با قیمت بیش از ۹ هزار دلار معامله شد.
بازگشت دوباره بیت کوین به کانال ۹هزار دلاری


قیمت بیت کوین با انتشار خبر تلاش دولت ایالات متحده برای یک بسته محرک ۳ تریلیون دلاری دیگر برای احیای اقتصادی بار دیگر به کانال ۹ هزار دلاری بازگشت.
اگرچه بیت کوین در معاملات روز یکشنبه به قیمت ۸ هزار و ۵۰۰ دلار معامله می شد روز گذشته بار دیگر با قیمت بیش از ۹ هزار دلار معامله شد.
روز گذشته بیت کوین با افزایش ۴.۸ دلاری به قیمت ۹ هزار و ۵۰ دلار مورد معامله قرار گرفت.

کلمات کلیدی » دلار | ارز |مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


صندوق نفتی نروژ بیت کوین می‌خرد
دارایی ارز مجازی صندوق ثروت ملی نروژ به واسطه ۱.۵۱ درصد سهام آن در شرکت میکرواستراتژی به ۶۰۰ بیت کوین می رسد که حدود ۶.۳ میلیون دلار با قیمت فعلی ارزش دارد.

ارز دیجیتال تتر چیست؟ | دلیل رشد سریع ارز دیجیتال تتر چیست؟
اگر با ارزهای دیجیتال آشنایی دارید احتمالا تاکنون نام ارز دیجیتال تتر به گوشتان خورده است. ارز تتر یکی از پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال در جهان و سومین ارز دیجیتال بزرگ بعد از بیتکوین و اتریوم به شمار می رود.

سقوط آزاد بیت‌کوین اعلام آخرین وضعیت مشهورترین ارزهای دیجیتال
با افزایش تمایل معامله‌گران به سرمایه گذاری بر دارایی‌های امن نظیر طلا، بیت کوین که طی چند ماه اخیر قله ۱۲ هزار دلاری را فتح کرده بود، وارد فاز ریزشی شد.

خبر خوش برای استخراج کنندگان رمزارز
مدیرعامل توانیر گفت: طرح برق امید فرصت خوبی را برای توسعه صرفه جویی در کشور ایجاد خواهد کرد و حتی می تواند باعث رونق صنایع و بکارگیری برق صرفه جویی شده حاصل از این طرح در استخراج رمز ارز شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید