صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

ارزش بیت کوین به بالاترین رقم از ژانویه ۲۰۱۸ رسید

کد خبر 58284 1399-08-16 09:09
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
ارزش بیت کوین در بحبوحه بی ثباتی‌های ایجاد شده ناشی از انتخابات آمریکا به بیش از ۱۴۹۰۰ دلار رسید که بالاترین رقم از ژانویه ۲۰۱۸ بود.
ارزش بیت کوین به بالاترین رقم از ژانویه ۲۰۱۸ رسید


ارزش بیت کوین در روز پنجشنبه در بحبوحه بی ثباتی های ایجاد شده ناشی از انتخابات آمریکا به بیش از 14900 دلار دسید که بالاترین رقم از ژانویه 2018 بود. سرمایه گذاران امیدوارند بانک های مرکزی محرکهای مالی بیشتری در جهت حمایت از اقتصادهای آسیب دیده ارائه داده و در نتیجه ارزش سرمایه های دیجیتال افزایش یابد.
بزرگترین ارز مجازی دنیا از روز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و نزدیک شدن بایدن به پیروزی، 10 درصد افزایش قیمت داشته است.
سهام فناوری و بازار اوراق قرضه هم در روز پنجشنبه روند افزایشی خود را ادامه داد.
بانک مرکزی انگلیس 150 میلیارد پوند (195.20 میلیارد دلار) به برنامه خرید سرمایه های خود اضافه کرد و انتظار می رود  فدرال رزرو اعلام کند هر چه در توان دارد برای کمک به اقتصاد آمریکا انجام می دهد
سرمایه گذاران بیت کوین همچنین امیدوارند شفافیت بیشتر موسسات مالی جهانی در مورد ارزهای مجازی و استفاده بیشتر شرکت های بزرگ مالی، باعث افزایش بیشتر ارزش بیت کوین شود.
افزایش قیمت ارزهای مجازی اتفاق غیر معمولی نیست و معمولا پس از آن یک کاهش قیمت شدید وجود خواهد داشت. بسیاری از متخصصان هنوز دلیل اصلی این تغییر را نمی دانند.
قیمت بیت کوین در دسامبر 2017 به بیش از 20 هزار دلار رسید ولی در ماه بعد 50 درصد کاهش یافت.
بازنشر از خبرفـوریکلمات کلیدی » سهام | آمریکا | دلار | ارز | بازار | بانک | بانک مرکزی | قم | مجازی |مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


یک مسئول: بازار رمزارزها قابل پیش بینی نیست
رئیس کارگروه استخراج رمزارز انجمن بلاک‌چین، گفت: برای ورود به هر بازار سرمایه‌ای لازم است اطلاعات تخصصی این بازار را کسب کنیم و مردم باید بدانند که بازار رمزارزها هنوز نابالغ است و نوسانات زیادی دارد.

دستور رئیس جمهور به همتی: درگاه‌های فروش رمزارزها مسدود نشود
این اواخر گفته‌هایی مبنی بر مسدودیت درگاه‌های صرافی‌های آنلاین فروش رمز ارز مطرح شد که در نهایت نامه ای از سوی دفتر نهاد ریاست جمهوری به رییس کل بانک مرکزی ارسال شد که از مسدودیت درگاه‌های فروش رمزارز جلوگیری شود. 


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید