صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

افزایش بی‌سابقه‌ ارزش بیت کوین با توجه به انتخابات آمریکا

کد خبر 57833 1399-08-14 15:41
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
تنها دقایقی قبل از اعلام نتایج اولیه انتخابات در برخی از ایالت‌های شرقی آمریکا، قیمت بیت کوین توانست از مرز ۱۴،۰۰۰ دلار بگذرد.
افزایش بی‌سابقه‌ ارزش بیت کوین با توجه به انتخابات آمریکا


بیت کوین که لقب پادشاه ارزهای دیجیتال را یدک می کشد، ساعاتی پیش بار دیگر مقاومت ۱۴,۰۰۰ دلاری را شکست. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال در محدوده ۱۳,۷۰۰ دلار قرار دارد.قیمت بیت کوین هفته گذشته و همزمان با تولد ۱۲ سالگی (انتشار وایت پیپر بیت کوین) نیز توانسته بود رکورد ۱۴,۰۲۸ دلار را ثبت کند. شایان ذکر است که پس ثبت این رکورد، شاهد اصلاح قیمت این ارز دیجیتال بودیم. ۱۴,۰۲۸ بیشترین قیمت بیت کوین از ژانویه سال ۲۰۱۸ بوده است.جهش اخیر قیمت بیت کوین پس از آن صورت گرفت که نتایج اولیه انتخابات آمریکا در ایالت های جورجیا، ویرجینیا و دیگر ایالت های شرقی منتشر شد.
قیمت بیت کوین ماه مارس (اسفند) با سقوطی ۵۰ درصدی تا محدوده ای پایین تر از ۴,۰۰۰ دلار کاهش یافته بود. به نسبت زمان مشابه در سال ۲۰۱۹، بیت کوین جهشی ۵۰ درصدی را تجربه کرده است.اوضاع بازارهای سهام در آمریکا هم با فراز و نشیب های زیادی همراه بوده است. با وجود جهش ۲ درصدی شاخص صنعتی داو جونز، این شاخص همچنان ۰.۰۵ درصد نسبت به سال گذشته کاهش ارزش داشته است. گفته می شود که اطمینان سرمایه گذاران نسبت به نتایج انتخابات، صرف نظر از شخصی که به کاخ سفید راه پیدا می کند، باعث این رشد شده است.
نباید فراموش کرد که بازار سهام نیویورک امروز بسته است و باید منتظر ماند و دید که فردا چه سرنوشتی در انتظار این بازار خواهد بود.بازار همیشه بیدار ارزهای دیجیتال به صورت لحظه ای و در پاسخ به هر گونه تغییر در وضعیت انتخابات آمریکا نوسان می کند. بسیاری معتقدند که نتیجه انتخابات آمریکا می تواند جهش بازار در ماه ها و حتی سال های آینده را مشخص کند.بر این اساس ارزش هر بیت کوین با ۴۲۱ میلیون تومان برابری میکند.
بازنشر از خبرفـوریکلمات کلیدی » سهام | آمریکا | دلار | ارز | بازار | ارز دیجیتال | شاخص |مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


بیت کوین در کانال حساس
بیت کوین در کانال مهم ۳۸ هزار دلاری در حال نوسان است تا مسیر حرکت بعدی اش مشخص شود.

بیتکوین نیم میلیون دلاری در راه است؟
کیتی وود- مدیرعامل موسسه آرک اینوستمنت- قیمت ۳۰ هزار دلاری فعلی بیتکوین را بسیار پایین دانست و افزود که انتظار دارد روزی قیمت این رمزارز به نیم میلیون دلار برسد.  


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید