صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

نرخ بیت کوین ۲۷ درصد در نیمه اول ۲۰۲۰ افزایش یافت

کد خبر 23871 1399-04-17 11:57
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
ارزش بیتکوین در نیمه اول سال جاری میلادی بیش از ۲۷ درصد در بحبوحه عملکرد متوسط فلزات گرانبهایی چون طلا، نقره و پلاتین افزایش یافت.
نرخ بیت کوین ۲۷ درصد در نیمه اول ۲۰۲۰ افزایش یافت

  به نقل از کوین دسک، بیت کوین درخشندگی خود را در نیمه اول 2020 نشان داد و ارزش آن بیش از 27 درصد در بحبوحه عملکرد متوسط فلزات گرانبهایی چون طلا، نقره و پلاتین افزایش یافت.  با اینکه طلا توانست 15 درصد در نیمه اول 2020 رشد داشته باشد و اواخر ژوئن به بالاترین حد طی 8 سال گذشته برسد، ولی عملکردی ضعیف تر از بیت کوین نشان داد. نقره و پلاتین هر دو  نیمه اول 2020 را با رشد منفی به پایان رساندند. با توجه به افزایش ارتباط بین ارزهای مجازی با بازارهای سهام، تحلیلگران هیچ  شکی در مورد عملکرد قدرتمند بیت کوین نداشتند.چرا سود بیت کوین را با طلا و سایر فلزات گرانبها مقایسه می‌کنند؟ طلا آرمانی ترین سرمایه بیت کوین است. طلا هم مانند بیت‌کوین یک کالای نادر است که ارزش آن کاملاً از ارزش افزوده آن ناشی می شود.بانک مرکزی کره جنوبی به فکر راه اندازی ارز دیجیتال افتادارز دیجیتال چین، ابزار جدید ضد تحریم و سلاح جنگی علیه آمریکاولی سرمایه گذاران بیت کوین برخلاف طلا بی ثبای های شدیدتری را تجربه کرده اند. نقره و پلاتین در نیمه اول 2020 بی ثبات تر از طلا بوده اند.بیتکوین و طلا بر اساس عملکردشان طی 6 ماه گذشته بیشتر سرمایه هایی مکمل یکدیگر بوده اند تا رقیب. طبق گفته دیوید لیفتچیتز، از تاجران شرکت تجارت ارز مجازی اکسو آلفا، با توجه به بی ثباتی تاریخی بیت کوین، نگه داشتن همزمان طلای فیزیکی و دیجیتال امنیت بیشتری نسبت به سرمایه گذاری در یکی از آنها به وجود می آورد. 13کلمات کلیدی » سهام | آمریکا | ارز دیجیتال | مجازی |مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


بیت کوین در کانال حساس
بیت کوین در کانال مهم ۳۸ هزار دلاری در حال نوسان است تا مسیر حرکت بعدی اش مشخص شود.

بیتکوین نیم میلیون دلاری در راه است؟
کیتی وود- مدیرعامل موسسه آرک اینوستمنت- قیمت ۳۰ هزار دلاری فعلی بیتکوین را بسیار پایین دانست و افزود که انتظار دارد روزی قیمت این رمزارز به نیم میلیون دلار برسد.