صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

قیمت دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان به بالاترین رقم خود رسید

کد خبر 127668 1400-08-07 15:13
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
قیمت دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان به بالاترین رقم خود رسید
 قیمت دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان به بالاترین رقم خود رسید

_ اخبار اقتصادی _ به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، ارزش اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان، یک هفته پس از آنکه قیمت بیت کوین رکورد خود را ثبت کرد، امروز (جمعه) به بالاترین رقم خود رسید.
از آنجایی که بازارهای ارز دیجیتال در هفته‌های اخیر به شدت صعودی بوده اند، اتر بیش از 60 درصد نسبت به اواخر ماه سپتامبر افزایش نشان می‌دهد.
قیمت این توکن که زیربنای شبکه بلاک چین اتریوم است، در ساعات فعالیت بازارهای آسیا با 2.6 درصد افزایش به 4400 دلار رسید و رکورد 4380 دلاری را که در 12 می ثبت شده بود، شکست.
بیت کوین تحریم‌های آمریکا را بی‌اثر می‌کندبا تصویب اولین صندوق قابل معامله رمزارز، بیت کوین به بالاترین رقم خود رسیدکریس وستون، مدیر بخش تحقیقات در کارگزاری پپراستون Pepperstone که در ملبورن مستقر است، در این باره گفت: اگر ما در تجارت اروپا و ایالات متحده رشد کنیم، من را شگفت زده نمی کند. در حال حاضر این یک پیشرفت هیولایی است و بسیار قوی به نظر می رسد.
این کارشناس ارزهای دیجیتال افزود که به نظر می رسد اقدام اخیر برای ارتقای فنی شبکه اتریوم به این افزایش قیمت کمک کرده است.
بیت کوین که در تاریخ 20 اکتبر به رکورد 67016 دلار رسید، آخرین بار با 1.4 درصد افزایش به 61457 دلار رسید که از اواخر سپتامبر حدود 50 درصد افزایش نشان می دهد.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید