صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

بیت کوین سد مقاومتی ۵۰ هزار دلاری را شکست

کد خبر 127152 1400-06-01 15:47
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بیت کوین سد مقاومتی ۵۰ هزار دلاری را شکست جهان در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین توانست از ۵۰ هزار دلار عبور کند.
بیت کوین سد مقاومتی ۵۰ هزار دلاری را شکست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ،در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۱.۷ درصد رشد کرد و با عبور از رقم ۵۰ هزار دلار هم‌اکنون ۵۰ هزار و ۱۳۷ دلار معامله می‌شود. این قیمت نسبت به هفته پیش ۵.۸ درصد بالاتر بوده و ارزش کل بازار بیت کوین را به ۹۴۲ میلیارد دلار رسانده است. در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۶۱۰ هزار بیت کوین به ارزش ۳۰ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است. تعداد بیت‌کوین‌های جهان هم حالا به ۱۸ میلیون و ۷۹۴ هزار و ۵۸۱ عدد رسیده است. اتریوم هم مانند بیت کوین ۱.۷ درصد رشد کرد و هم اکنون ۳۳۲۴ دلار در حال معامله است. کاردانو رشد ۸.۵ درصدی داشت و شگفتی‌ساز معاملات امروز بود و به قیمت ۲.۸۶ دلار رسید. باینانس کوین هم ۲.۶ درصد رشد کرد و به رقم ۴۸۵ دلاری دست یافت. دیگر ارزهای مطرح اما کاهش نسبی قیمت داشتند به گونه‌ای که ریپل ۶ دهم درصد ریخت و ۱.۲۴ دلار دست به دست می‌شود. دوج کوین هم ۳ دهم درصد پایین آمد و روی ۳۱ سنت خرید و فروش می‌شود. به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی ۲.۱۴ در صد رشد کرده و به ۲۱۵۱ میلیارد دلار رسدیه است. در این بازار ۱۰۶ میلیارد دلار حجم خورده  که ۴۳ درصد از این حجم مربوط به معاملات بیت کوین بوده است. تعداد ارزهای مجازی جهان امروز به ۱۱ هزار و ۳۵۷ نوع رسید. ۲۲۳۲۲۷

مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


طلا در انتظار نشست بانک مرکزی آمریکا/ روز‌های تلخ سهامداران؛ شاخص باز هم سقوط کرد/ افت یورو به کانال ۲۸ هزار تومان/ تنش‌های ژئوپلیتیکی قیمت نفت را بالا برد/ احتمال حذف روسیه از سوئیفت؟!
این پیمانه تیتر‌هایی همچون درخواست فوری رئیس سازمان بورس از کمیسیون تلفیق، تنش‌های ژئوپلیتیکی قیمت نفت را بالا برد، سبد معیشت کارگران امروز در کمیته دستمزد اعلام می‌شود، گندم وارد شده از روسیه سالم است، سه دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز و افت و خیز قیمت خودرو در بازار را در بر دارد.

کدام ارزهای دیجیتال رشد ۳۰۰ درصدی یا بیشتر خواهند داشت؟
کدام ارزهای دیجیتال رشد ۳۰۰ درصدی یا بیشتر خواهند داشت؟ بازار مالیایسنا به نقل از فول نوشت: عملکرد ارزهای رمزنگاری شده از مارس ۲۰۲۰ به مراتب بهتر از بازار سهام بوده‌ است و ارزش سه ارز دیجیتال منحصربه‌فرد تا اواسط دهه همچنان چهار برابر خواهد شد.

حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند
حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند

حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند
حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید