صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

بیت کوین یک کانال دیگر را از دست داد

کد خبر 127121 1400-05-27 17:14
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بیت کوین یک کانال دیگر را از دست داد جهانفارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: قیمت بیت کوین در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی ۳ درصد ریخت و کانال ۴۶ هزار دلار را از دست داد.
بیت کوین یک کانال دیگر را از دست داد

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۳ درصد ریخت و کانال ۴۶ هزار دلاری را از دست داد. هم اکنون هر بیت کوین با قیمت ۴۵ هزار و ۴۶۲ دلار در حال معامله است که نسبت به هفته پیش هم ۱.۷ درصد پایین تر است. با این احتساب ارزش کل بازار بیت کوین امروز به ۸۵۴ میلیارد دلار رسید و در ۲۴ ساعت گذشته ۷۷۱ هزار بیت کوین به ارزش ۳۵ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است. تعداد بیت کوین‌های جهان هم امروز به ۱۸ میلیون و ۷۸۹ هزار و ۷۴۳ عدد رسید. اتریوم نیز ۳۰۵۷ در حال معامله است که ۵.۶ درصد کاهش قیمت داشته است. باینانس کوین نیز ۶.۷ درصد از ارزش خود را از دست داد و روی ۴۰۰ دلار در حال معامله است. کاردانو نیز ۳.۷ درصد پایین آمد و الان ۲.۰۲ دلار در حال معامله است. ریپل ۸ درصد ریخت و ۱.۱۲ دلار خرید و فروش می شود. ببشترین افت قیمت در میان.ارزهای مطرح بازار را داج کوین داشت و بیش از ۱۱ درصد منفی شد و هم اکنون ۲۹ سنت دست به دست می شود. ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم امروز ۴.۴۵ درصد ریخت و به ۱۹۲۶ میلیارد دلار رسید. تعداد ارزهای مجازی جهان نیز حالا به ۱۱ هزار و ۳۰۱ عدد رسیده است. ۲۲۳۲۲۷

مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


طلا در انتظار نشست بانک مرکزی آمریکا/ روز‌های تلخ سهامداران؛ شاخص باز هم سقوط کرد/ افت یورو به کانال ۲۸ هزار تومان/ تنش‌های ژئوپلیتیکی قیمت نفت را بالا برد/ احتمال حذف روسیه از سوئیفت؟!
این پیمانه تیتر‌هایی همچون درخواست فوری رئیس سازمان بورس از کمیسیون تلفیق، تنش‌های ژئوپلیتیکی قیمت نفت را بالا برد، سبد معیشت کارگران امروز در کمیته دستمزد اعلام می‌شود، گندم وارد شده از روسیه سالم است، سه دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز و افت و خیز قیمت خودرو در بازار را در بر دارد.

کدام ارزهای دیجیتال رشد ۳۰۰ درصدی یا بیشتر خواهند داشت؟
کدام ارزهای دیجیتال رشد ۳۰۰ درصدی یا بیشتر خواهند داشت؟ بازار مالیایسنا به نقل از فول نوشت: عملکرد ارزهای رمزنگاری شده از مارس ۲۰۲۰ به مراتب بهتر از بازار سهام بوده‌ است و ارزش سه ارز دیجیتال منحصربه‌فرد تا اواسط دهه همچنان چهار برابر خواهد شد.

حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند
حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند

حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند
حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید