صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

بازار ارزهای مجازی قرمز شد

کد خبر 127100 1400-05-24 15:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بازار ارزهای مجازی قرمز شد جهانفارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی شاهد آن بودیم که بیت کوین نسبت به دیروز حدود ۴ درصد کاهش قیمت داشته است.
بازار ارزهای مجازی قرمز شد

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۳.۹ درصد کاهش یافت و در حالی که دیروز همین موقع ۴۸ هزار دلار را لمس کرده بود، حالا از ۴۶ هزار دلار هم پایین‌تر آمده و ۴۵ هزار و ۹۰۲ دلار در حال معامله است. علی رغم کاهش امروز اما قیمت بیت کوین نسبت به هفته پیش ۲.۷ درصد بالاتر بوده و ارزش کل بازار آن ۸۶۲ میلیارد دلار برآورد می‌شود. در ۲۴ ساعت گذشته ۸۱۰ هزار بیت کوین به ارزش ۳۲ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده و تعداد بیت‌کوین‌های جهان هم هم‌اکنون ۱۸ میلیون و ۷۸۶ هزار و ۵۳۱ عدد رسیده است. اتریوم هم ۵ درصد ریخت و ۳۱۶۰ دلار خرید و فروش می‌شود. افت کاردانو هم ۴.۷ درصد بود و ۲.۱۱ دلار در حال دست به دست شدن است. باینانس کوین معادل ۳.۵ درصد کاهش قیمت داشت و هم اکنون ۴۰۱ دلار دست به دست می‌شود. شگفتی‌ساز امروز ریپل بود که ۹.۲ درصد افزایش قیمت داشت و حالا ۱.۲۹ دلار به فروش می‌رسد. اگرچه دوج کوین کاهش قیمت نداشت، اما ۰.۶ درصد رشد کرد و کانال ۳۰ سنتی را واگذار کرد و الان ۲۹ سنت در حال جابجا شدن است. ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم ۲.۹ درصد کاهش یافت و در حالی که دیروز از ۲ هزار میلیارد دلار عبور کرده بود، امروز به ۱۹۵۶ میلیارد دلار رسید. در این بازار ۱۱۵ میلیارد دلار هم حجم خورد و تعداد ارزهای مجازی جهان هم به ۱۱ هزار و ۲۵۷ نوع رسید. ۲۲۳۲۲۷

مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


طلا در انتظار نشست بانک مرکزی آمریکا/ روز‌های تلخ سهامداران؛ شاخص باز هم سقوط کرد/ افت یورو به کانال ۲۸ هزار تومان/ تنش‌های ژئوپلیتیکی قیمت نفت را بالا برد/ احتمال حذف روسیه از سوئیفت؟!
این پیمانه تیتر‌هایی همچون درخواست فوری رئیس سازمان بورس از کمیسیون تلفیق، تنش‌های ژئوپلیتیکی قیمت نفت را بالا برد، سبد معیشت کارگران امروز در کمیته دستمزد اعلام می‌شود، گندم وارد شده از روسیه سالم است، سه دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز و افت و خیز قیمت خودرو در بازار را در بر دارد.

کدام ارزهای دیجیتال رشد ۳۰۰ درصدی یا بیشتر خواهند داشت؟
کدام ارزهای دیجیتال رشد ۳۰۰ درصدی یا بیشتر خواهند داشت؟ بازار مالیایسنا به نقل از فول نوشت: عملکرد ارزهای رمزنگاری شده از مارس ۲۰۲۰ به مراتب بهتر از بازار سهام بوده‌ است و ارزش سه ارز دیجیتال منحصربه‌فرد تا اواسط دهه همچنان چهار برابر خواهد شد.

حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند
حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند

حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند
حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید