صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

سینمای زنجیره ای آمریکا قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ پرداخت بیت کوین را قبول کند

کد خبر 127052 1400-05-19 16:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سینمای زنجیره ای آمریکا قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ پرداخت بیت کوین را قبول کند
 سینمای زنجیره ای آمریکا قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ پرداخت بیت کوین را قبول کند

_ اخبار اقتصادی _ به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از کوین تلگراف، آدام آرون، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سینمای زنجیره ای AMC Entertainment، اعلام کرد که این غول سینمای آمریکا قصد دارد در پاسخ به تقاضای مشتریان خود، بیت کوین را به عنوان روش پرداخت برای خرید بلیط قبول کند.
این اپراتور سینماهای آمریکا قصد دارد تا سال 2022 پرداخت بیت کوین را برای خرید بلیط فیلم ها بپذیرد.
آرون طی کنفرانسی که 9 اوت در مورد نتایج سه ماهه دوم این شرکت برگزار شد، گفت که این سینمای زنجیره ای قصد دارد تا پایان سال 2021 زیرساخت های لازم را برای پذیرش پرداخت BTC برای بلیط فیلم آنلاین آماده کند.
در حالی که جزئیات مربوط به برنامه AMC برای پذیرش بیت کوین اندک است، آرون از تقاضای زیاد مشتریان برای خرید بلیط فیلم ها با رمزارز خبر داد.
دومین سینمای بزرگ زنجیره‌ای جهان تمام سینماهای خود در آمریکا و انگلیس را می‌بنددضرر 561 میلیون دلاری بزرگترین شرکت سینماهای زنجیره‌ای جهان به علت کرونابر اساس این گزارش، نتایج سه ماهه دوم AMC نسبت به سال گذشته پیشرفت های چشمگیری را نشان می دهد. این شرکت درآمد 444 میلیون دلاری را در مقایسه با درآمد 18.9 میلیون دلاری سه ماهه دوم سال 2020 گزارش کرد.
زیان خالص این شرکت نیز از 561 میلیون دلار یا 5.38 دلار برای هر سهم به 349 میلیون دلار یا 0.71 دلار برای هر سهم نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
نتایج چشمگیر شرکت AMC در سه ماهه دوم تنها یک سال پس از آن اعلام شد که این شرکت برای ورشکستگی خود را آماده می کرد و مجبور به تعطیلی سالن های خود به دلیل شیوع جهانی کرونا شده بود.

مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


پای مک‌دونالد به دنیای ارز دیجیتال باز شد/ دوج‌کوین در مرکز توجه
پای مک‌دونالد به دنیای ارز دیجیتال باز شد/ دوج‌کوین در مرکز توجه جهانایلان ماسک، مدیرعامل تسلا می‌گوید در صورتی که مک‌دونالد ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) را بپذیرد، یک وعده مک دونالد در تلویزیون خواهد خورد؛ با این حال، مک دونالد پاسخ داد، "فقط در صورتی که تسلا گریمیس کوین را بپذیرد."

تداوم افزایش قیمت رمزارزها در بازار
تداوم افزایش قیمت رمزارزها در بازار بازار مالیایرنا نوشت: تهران- ایرنا- بازار رمز ارزها امروز (چهارشنبه) نیز مانند روز گذشته روند افزایشی داشت، به طوری که ۹ رمزارز صدرنشین بازار معاملات با افزایش قیمت مواجه شدند.

بیت کوین یا طلا، کدام یک سودآور هستند؟
بیت کوین یا طلا، کدام یک سودآور هستند؟ جهانایسنا به نقل از تایتل‌پرس نوشت: در روزهای اخیر، به دلیل افزایش فروش در ماه نوامبر، قیمت طلا و نقره به بالاترین حد خود رسید و تحلیلگران اظهار کردند که همچنان دارایی‌های جایگزین خوبی برای سرمایه‌گذاری هستند.

هشدار صندوق بین‌المللی پول به السالوادور: بیت‌کوین را کنار بگذارید
صندوق بین‌المللی پول از السالوادور خواست به علت تبعات بی ثبات کننده اقتصادی و مالی، استفاده از ارز رمز بیت کوین را به عنوان ارز قانونی کنار بگذارد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید