صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

جهش قیمت بیت‌کوین تا ۴۶ هزار دلار

کد خبر 127042 1400-05-18 21:11
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
قیمت بیت‌کوین، مهم‌ترین رمزارز جهان، در معاملات دوشنبه به دنبال تداوم مباحثات سناتورهای آمریکایی در مورد جزئیات مربوط به رمزارزها در لایحه بودجه زیرساختی آمریکا، جهش کرد.
جهش قیمت بیت‌کوین تا ۴۶ هزار دلار

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، قیمت بیت‌کوین، مهم‌ترین رمزارز جهان، در معاملات دوشنبه به دنبال تداوم مباحثات سناتورهای آمریکایی در مورد جزئیات مربوط به رمزارزها در لایحه بودجه زیرساختی آمریکا، جهش کرد و از ۴۶ هزار دلار فراتر رفت.
قیمت بیت‌کوین برای ساعاتی به ۴۶,۰۵۰.۶۱ دلار رسید که این بالاترین قیمت آن از ۱۶ می تا کنون است که در آن به قیمت ۴۹,۷۷۰.۳۳ دلار دست یافته بود. قیمت بیت‌کوین در زمان این گزارش (۱۹:۱۲ به وقت تهران) به ۴۵,۷۹۰ دلار رسیده بود که همچنان ۴.۹۲ درصد از قیمت دیروز بالاتر است.
مجلس سنای آمریکا شنبه شب رأی گیری در مورد لایحه چند تریلیون دلاری بودجه زیرساختی این کشور را تا روز سه‌شنبه به تعویق انداخت تا جزئیات مربوط به اخذ مالیات از رمزارزها که در این لایحه دیده شده، بیشتر مورد بحث قرار بگیرد.
گزارشات حاکی از آن است که در روزهای اخیر جامعه بیت‌کوین بیش از ۳۵ هزار تماس با سناتورهای آمریکا برقرار کرده‌اند تا در آخرین روزهای قبل از رأی گیری هر چه می‌توانند لابی‌گری کنند.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید