صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

بیت کوین رشد تازه ای به ثبت رساند

کد خبر 127018 1400-05-16 14:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بیت کوین رشد تازه ای به ثبت رساند جهانفارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: طی ساعات گذشته قیمت بیت کوین از ۴۳ هزار دلار عبور کرد و این ارز نسبت به دیروز همین موقع حدود ۶ درصد رشد کرده است.
بیت کوین رشد تازه ای به ثبت رساند

در معاملات امروز بازار ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۵.۸ درصد رشد کرد و به ۴۳ هزار و ۴۲۴ دلار رسید. این نخستین بار از روز ۱۸ می است که شاهد ورود قیمت بیت کوین به کانال ۴۳ هزار دلاری هستیم. این قیمت نسبت به هفت روز پیش هم ۴ درصد بالاتر بوده و ارزش کل بازار بیت کوین را به ۸۱۳ میلیارد دلار رسانده است. در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۹۱۷ هزار بیت کوین به ارزش ۳۹ میلیارد دلار هم در بازار جهانی خرید و فروش شده است. تعداد بیت‌کوین‌های جهان هم هم‌اکنون به ۱۸ میلیون و ۷۷۸ هزار و ۶۱۲ عدد رسیده است. اتریوم نیز ۷ درصد رشد کرد و با قیمت ۲۹۷۷ دلار در آستانه ورود به کانال ۳ هزار دلاری است. باینانس کوین اما تنها ۳.۹ درصد بالا رفت و ۳۴۹ دلار دست به دست می‌شود. کاردانو و ریپل هم با حدود ۴ درصد رشد به ترتیب ۱.۴۴ دلار و ۷۶ سنت خرید و فروش می‌شوند. دوج کوین هم ۶.۵ درصد بالا رفت و ۲۱ سنت قیمت‌گذاری شده است. یکی از بیشترین رشد قیمت‌ها در میان ارزهای مجازی مطرح را پولکادات داشت و نزدیک به ۱۰ درصد رشد کرد و هم اکنون ۲۰.۹۳ دلار خرید و فروش می‌شود. این ارز از نظر ارزش کل بازار در جایگاه نهم قرار دارد. به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۵ میلیارد دلار در بازار جهانی ارزهای مجازی پول جابجا شده و ارزش کل این بازار هم ۵.۸۹ درصد رشد کرده و به ۱۷۶۶ میلیارد دلار رسیده است. هم اکنون تعداد ارزهای مجازی جهان هم به ۱۱ هزار و ۱۷۸ نوع رسیده است. ۲۲۳۲۲۷

مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


طلا در انتظار نشست بانک مرکزی آمریکا/ روز‌های تلخ سهامداران؛ شاخص باز هم سقوط کرد/ افت یورو به کانال ۲۸ هزار تومان/ تنش‌های ژئوپلیتیکی قیمت نفت را بالا برد/ احتمال حذف روسیه از سوئیفت؟!
این پیمانه تیتر‌هایی همچون درخواست فوری رئیس سازمان بورس از کمیسیون تلفیق، تنش‌های ژئوپلیتیکی قیمت نفت را بالا برد، سبد معیشت کارگران امروز در کمیته دستمزد اعلام می‌شود، گندم وارد شده از روسیه سالم است، سه دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز و افت و خیز قیمت خودرو در بازار را در بر دارد.

کدام ارزهای دیجیتال رشد ۳۰۰ درصدی یا بیشتر خواهند داشت؟
کدام ارزهای دیجیتال رشد ۳۰۰ درصدی یا بیشتر خواهند داشت؟ بازار مالیایسنا به نقل از فول نوشت: عملکرد ارزهای رمزنگاری شده از مارس ۲۰۲۰ به مراتب بهتر از بازار سهام بوده‌ است و ارزش سه ارز دیجیتال منحصربه‌فرد تا اواسط دهه همچنان چهار برابر خواهد شد.

حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند
حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند

حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند
حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید