صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

بیت کوین سقوط کرد

کد خبر 126990 1400-05-11 15:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بیت کوین سقوط کرد جهانفارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین با حدود ۲۴۰۰ دلار سقوط نسبت به دیروز، امروز به زیر ۴۰ هزار دلار رسید.
بیت کوین سقوط کرد

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی بیت کوین کانال ۴۰ هزار دلاری را از دست داد و ۲۴۰۰ دلار پایین آمد.  هم اکنون هر بیت کوین ۳۹ هزار و ۵۷۵ دلار در حال معامله است که ۵.۵ درصد نسبت به دیروز همین موقع کاهش داشته است. این قیمت نسبت به هفته پیش البته ۳.۵ درصد بالاتر است و ارزش کل بازار این ارز مجازی را به ۷۴۲ میلیارد دلار رسانده است.  در بازار جهانی از دیروز تا امروز ۷۱۲ هزار بیت کوین به ارزش ۲۸ میلیارد دلار جابجا شده است. تعداد بیت کوین‌های موجود هم به ۱۸ میلیون و ۷۷۳ هزار و ۸۹۳ عدد رسیده است. برخلاف بیت کوین اما اتریوم افت سنگینی نداشت و فقط ۶ دهم درصد ریخت. و هم اکنون ۲۵۸۸ دلار دست به دست می‌شود. باینانس کوین و کاردانو هر کدام با حدود ۳.۵ درصد افت ۳۳۲ دلار و ۱.۳۳ دلار در حال خرید و فروش هستند.  ریپل هم ۲.۶ درصد ریخت و با قیمت ۷۴ سنت داد و ستد می‌شود. قیمت دوج کوین هم ۳.۶ درصد پایین آمد و این ارز مجازی هم اکنون ۲۰ سنت قیمت دارد. ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم نسبت به دیروز ۳.۶ درصد کاهش یافته و به ۱۶۰۵ میلیارد دلار رسیده است. در این بازار ۸۴ میلیون دلار پول جابجا شده و تعداد کل ارزهای مجازی جهان هم به ۱۱ هزار و ۱۳۲ نوع رسیده است. ۲۲۳۲۲۷

مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


طلا در انتظار نشست بانک مرکزی آمریکا/ روز‌های تلخ سهامداران؛ شاخص باز هم سقوط کرد/ افت یورو به کانال ۲۸ هزار تومان/ تنش‌های ژئوپلیتیکی قیمت نفت را بالا برد/ احتمال حذف روسیه از سوئیفت؟!
این پیمانه تیتر‌هایی همچون درخواست فوری رئیس سازمان بورس از کمیسیون تلفیق، تنش‌های ژئوپلیتیکی قیمت نفت را بالا برد، سبد معیشت کارگران امروز در کمیته دستمزد اعلام می‌شود، گندم وارد شده از روسیه سالم است، سه دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز و افت و خیز قیمت خودرو در بازار را در بر دارد.

کدام ارزهای دیجیتال رشد ۳۰۰ درصدی یا بیشتر خواهند داشت؟
کدام ارزهای دیجیتال رشد ۳۰۰ درصدی یا بیشتر خواهند داشت؟ بازار مالیایسنا به نقل از فول نوشت: عملکرد ارزهای رمزنگاری شده از مارس ۲۰۲۰ به مراتب بهتر از بازار سهام بوده‌ است و ارزش سه ارز دیجیتال منحصربه‌فرد تا اواسط دهه همچنان چهار برابر خواهد شد.

حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند
حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند

حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند
حدود نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از انرژی‌های پایدار استفاده می‌کند


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید