صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / فناوری و کاربرد

‏تبلیغات رمز ارزها در تیک‌تاک ممنوع شد

کد خبر 126732 1400-04-21 15:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
به گزارش فراز، شبکه اجتماعی TikTok روز جمعه اعلام کرد تبلیغات مربوط با برخی موضوعات در این رسانه ممنوع است. در بین این موضوعات محتوای تبلیغاتی مربوط به رمز ارزها نیز وجود دارد.
‏تبلیغات رمز ارزها در تیک‌تاک ممنوع شد

‏تبلیغات رمز ارزها در تیک‌تاک ممنوع شد
		

	
        
	
				مجموعه: اخبار تکنولوژی		
	برنامه تیک تاک تبلیغات مربوط با برخی موضوعات را ممنوع کرد.
به گزارش فراز، شبکه اجتماعی TikTok روز جمعه اعلام کرد تبلیغات مربوط با برخی موضوعات در این رسانه ممنوع است. در بین این موضوعات محتوای تبلیغاتی مربوط به رمز ارزها نیز وجود دارد.
 
تیک‌تاک بدون در نظر گرفتن منطقه جغرافیایی کاربران، آنها را از تبلیغ محصولات مالی منع کرده است. طبق گزارش Ftadviser براساس سیاست‌های محتوایی تیک‌تاک، تبلیغ تمام محصولات و خدمات مالی در سراسر دنیا ممنوع است.
 
‌سال ۲۰۲۰ تیک‌تاک یک بستر مناسب برای تبلیغ رمز ارز دوج کوین بود. کاربران با ارسال ویدیوهای زیادی دیگران را به خرید این رمزارز تشویق می‌کردند.
 
‌مارتین بمفرود در گفتگویی اعلام کرد به نظر او اقدام اخیر تیک تاک در راستای مقابله با محتواهایی است که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم حمایت مالی شده‌اند و معمولا در ادامه این تبلیغات لینکی برای ورود به یک پلتفرم معاملاتی قرار گرفته است. وی در ادامه گفت: ‌ما شاهد محتواهای تبلیغاتی زیادی در بستر تیک‌تاک هستیم که معمولا توسط افراد با اطلاعات کم ترویج داده می‌شوند. این افراد دنبال‌کنندگان خود را با وعده ثروتمند شدن فریب می‌دهند و در واقعیت درآمد خود را به واسطه ثبت‌نام افراد از طریق لینک ورودی خود به دست می‌آورند.
 
‌فعلا مشخص نیست تیک تاک تمام گفتگوهای مالی را ممنوع کرده است یا صرفا آن دسته از محتواهایی که جنبه تبلیغاتی دارند. گوگل نیز در سال ۲۰۱۸ تبلیغات رمز ارزها را ممنوع اعلام کرد. اما در سال جاری بخشی از این ممنوعیت برای برخی نهادها با یک سری الزامات حذف شده است.
 
 مطالب دیگر از کریپتونیوز/ فناوری و کاربرد


پای مک‌دونالد به دنیای ارز دیجیتال باز شد/ دوج‌کوین در مرکز توجه
پای مک‌دونالد به دنیای ارز دیجیتال باز شد/ دوج‌کوین در مرکز توجه جهانایلان ماسک، مدیرعامل تسلا می‌گوید در صورتی که مک‌دونالد ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) را بپذیرد، یک وعده مک دونالد در تلویزیون خواهد خورد؛ با این حال، مک دونالد پاسخ داد، "فقط در صورتی که تسلا گریمیس کوین را بپذیرد."

تداوم افزایش قیمت رمزارزها در بازار
تداوم افزایش قیمت رمزارزها در بازار بازار مالیایرنا نوشت: تهران- ایرنا- بازار رمز ارزها امروز (چهارشنبه) نیز مانند روز گذشته روند افزایشی داشت، به طوری که ۹ رمزارز صدرنشین بازار معاملات با افزایش قیمت مواجه شدند.

بیت کوین یا طلا، کدام یک سودآور هستند؟
بیت کوین یا طلا، کدام یک سودآور هستند؟ جهانایسنا به نقل از تایتل‌پرس نوشت: در روزهای اخیر، به دلیل افزایش فروش در ماه نوامبر، قیمت طلا و نقره به بالاترین حد خود رسید و تحلیلگران اظهار کردند که همچنان دارایی‌های جایگزین خوبی برای سرمایه‌گذاری هستند.

هشدار صندوق بین‌المللی پول به السالوادور: بیت‌کوین را کنار بگذارید
صندوق بین‌المللی پول از السالوادور خواست به علت تبعات بی ثبات کننده اقتصادی و مالی، استفاده از ارز رمز بیت کوین را به عنوان ارز قانونی کنار بگذارد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید