صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / استخراج و ماینر

اگر جلوی ماینرها را بگیریم قطعا می‌توان برق را مدیریت کرد تاریخ امتحانات دانشگاه ها برای فعالیت های انتخاباتی باید تغییر کند

کد خبر 124882 1400-03-02 14:39
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به نقش حائز اهمیت دانشجویان در فعالیت های انتخاباتی تاکید کرد: تاریخ امتحانات دانشگاه ها باید تغییر کند.
اگر جلوی ماینرها را بگیریم قطعا می‌توان برق را مدیریت کرد تاریخ امتحانات دانشگاه ها برای فعالیت های انتخاباتی باید تغییر کند


جواد نیک بین، نماینده مردم کاشمر درمجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به موضوع قطعی برق در شهرستان های حوزه انتخابیه خود و کل کشور گفت: اگر جلوی ماینرها، مراکز پرمصرف و کولر گازی های مسئولین را بگیریم قطعا می توان برق را مدیریت کرد، وزیر نیرو نسبت به تامین برق چاه موتورهای کشاورزی اقدام کند. 
‎وی افزود: ان شاءالله در انتخابات۱۴۰۰ انتخاب باید به درستی انجام شود، بحران نرخ ارز، موضوع بورس و مشکلات از این جنس به دلیل اقتدار دادن به سیاست های غلط {آی ام اف} است، طرح اخیری که در این باره در مجلس بررسی می شود ایرادات اساسی دارد و ادامه دادن همان سیاست های غلط است، تا زمانی که به حلقه مفقوده به نام حکمرانی اقتصادی با دیده اغماض نگاه شود وضع همین است، مگر دیده بان انقلاب بارها نفرمودند حکمرانی جزو مسائل اساسی کشور است، تا چه زمانی قصد دارید ضریب جینی را با نگاه سیاسی بنگرید؟ پیشرفت کشور از دریچه نگاه قائم بر عقلانیت اقتصادی و حکمرانی اسلامی می گذرد نه سیاست های غلط {آی ام اف}.
‎این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان کرد: بانک ها موضوع بانک ازدواج مردم روستایی را جدی بگیرند، پیدا کردن یک ضامن هم برای مردم روستایی سخت است، بانک ها در این خصوص مردم را دچار مشکل می کنند که در این صورت باید علیه آنها اعلام جرم شود.
‎وی خطاب به وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: مقرری ماه اول با چه قانونی از حقوق معلمان کاسته می شود؟ کاری نکنیم که این عزیزان همیشه معترض باشند، اگر قرار است دانشجویان موتور پیشران انخابات باشند تاریخ امتحانات دانشگاه ها تغییر کند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » بحران |