صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
کریپتو نیوز / اشخاص و شرکتها

توییتهای ایلان ماسک در حمایت از دوج کوین تمامی ندارد!

کد خبر 117628 1400-02-09 13:41
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
دومین مرد ثروتمند جهان بار دیگر موجب رشد قیمت دوج کوین شد.
توییتهای ایلان ماسک در حمایت از دوج کوین تمامی ندارد!


دوج کوین که پس از رسیدن به قله جدید قیمتی خود ( ۴۵ سنت) در هفته گذشته دچار ریزش شدیدی شده و تقریبا نیمی از ارزش خود را از دست داده بود، در نتیجه توییت های جدید ایلان ماسک_ مدیرعامل خودروسازی تسلا_ و مارک کوبان_ میلیاردر مشهور و مالک باشگاه دالاس ماوریکز_ بار دیگر صعود تندی را تجربه کرد و ارزش آن از ۳۰ سنت عبور کرد. 
صعود دوج کوین پس از آن شدت گرفت که ماسک در توییتی عبارت "SNL پدر دوج " ( The dogefather SNL) را توییت کرد. البته آقای ماسک تنها کسی نبود که در خصوص دوج توییت زد. مارک کوبان نیز که این هفته بارها از دوج تعریف کرده بود در توییتی نوشت: در ماه آوریل حدود ۶۰۰۰ تراکنش که با استفاده از دوج کوین انجام شده است در باشگاه دالاس ماوریکز تکمیل خواهد شد. 
دوج کوین که در ابتدا با هدف سرگرمی بین دو برنامه نویس استرالیایی و آمریکایی در سال ۲۰۱۳ ساخته شد، اکنون با ارزش بازاری معادل ۴۲ میلیارد دلار به هفتمین ارز دیجیتالی دنیا از نظر ارزش بازار تبدیل شده است. ایلان ماسک سابقه ای طولانی از این رمزارز دارد و پیشتر نیز با تعابیری نظیر: رمزارز مردم و رمزارز مورد علاقه من، از آن یاد کرده بود.
نوسانات بسیار بالای دوج کوین باعث شده است تا بسیاری از کارشناسان مالی به معامله گران هشدار دهند که در خصوص این رمزارز با بیشترین حد احتیاط عمل کنند، برخی دیگر حتی افراد ثروتمند را متهم کرده اند که از این رمزارز و هیجانات کاذب برای نوسان گیری  و کسب سودهای هنگفت استفاده می کنند. 
دوج کوین برخلاف بسیاری از رمزارزهای دیگر نظیر بیتکوین محدودیتی برای استخراج ندارد و این بدان معناست که این رمزارز را می توان به نوعی تمام نشدنی و نامحدود دانست.
بازنشر از خبرفـوریکلمات کلیدی » ارز دیجیتال |مطالب دیگر از کریپتونیوز/ اشخاص و شرکتها


ثروت ایلان ماسک از هفته گذشته ۲۰ میلیارد دلار کاهش یافت
بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سازنده خودروهای برقی تسلا از زمان حضور در برنامه زنده "Saturday Night Live" به عنوان مجری مهمان که شنبه گذشته پخش شد، بیش از ۲۰ میلیارد دلار از ثروت خود را از دست داده است.

ایلان ماسک دوباره قیمت ارزهای مجازی را بالا کشید
قیمت ارزهای مجازی پس از این که ایلان ماسک اعلام کرد با ماینرهای این ارزها در مورد مصرف انرژی صحبت کرده است، جهش کرد و بیت‌کوین دوباره به ۴۰ هزار دلار نزدیک شد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
یادداشت ها

خبرهای مرتبط را دنبال کنید